خدمات آموزشی بهینه سازی سایت و سئو و ارتقا رتبه در موتورهای جستجوگر

آخرین مطالب
دیگر موارد
 

1) گوگل

تعداد تخمینی کاربرانی که ماهانه از این موتور جستجو استفاده می کنند 1/6 میلیارد می باشد.با این تخمین می توانیم بگوییم که گوگل غول موتورهای جستجو می باشد.
2) بینگ

این موتور جستجو حدود 400 میلیون کاربر را به سایت های دیگر هدایت می کند و معمولا 2 برابر گوگل, سایت پیشنهاد می دهد (البته برای نتایج انگلیسی). این موتور جستجو این قابلیت را دارد که برترین لینک های خروجی یک سایت را شناسایی کند.

3) یاهو

این موتور جستجو ماهانه حدود 300 میلیون کاربر را به سایت های دیگر هدایت می کند.

4) اسک (ask)

تعدا تخمینی کاربرانی که وارد این سایت شده و از این موتور جستجو استفاده می کنند , تقریبا 245 میلیون کاربر می باشد. اسک برای سوالات خاصی مناسب می باشد و نتایجش بر اساس سوال و جواب تنظیم شده است.

5) Aol

این موتور جستجو تقریبا 125 میلیون کاربر در ماه دارد و احتمالا این سایت با سایت یاهو ادغام خواهد شد.

6) Wow

این موتور جستجو حدود 100 میلیون کاربر در ماه دارد.این موتور جستجو مانند یک سایت خبری کار می کند. در واقع این سایت تمایل زیادی به نمایش اخبار و مقالاتی در مورد افراد مشهور دارد .

7) WebCrawler

این موتور جستجو نیز به مانند سایر موتورهای جستجو تعداد کاربران زیادی دارد. تخمینی که برای این موتور جستجو زده شده است 65 میلیون کاربر در ماه می باشد. بعضی افراد معتقدند که لینک های نمایش داده شده در نتایج این موتور جستجو نسبت به گوگل طبیعی تر می باشند.

8) MyWebSearch

این موتور جستجو تقریبا 60 میلیون کاربر در ماه دارد .

9) Infospace

باید بگوییم که این سایت حدود 24 میلیون کاربر دارد.این موتور جستجو امکان جستجوی برندهای مشهور و روشهای کسب درآمد رو به کاربرهایش میدهد و ضمنا سایتهای جستجویی مثل Dogpile و Zoo.com و WebCrawler را که از برند خودش هستند را اجرا میکند.

10) Info.com

این سایت حدود 13 میلیلون کاربر در ماه دارد و نتایجش را براساس شبکه های اجتماعی نمایش می دهد. این موتور جستجو بحث های اجتماعی روز را بررسی کرده و بر اساس این شبکه ها نتایج محبوب را نمایش میدهد.

11) DuckDuckGo

این موتور جستجو یازدهمین موتور جستجو در امریکا می باشد و حدود 13 میلیون کاربر در ماه دارد.

منبع: seocial.net:: موضوعات مرتبط: موتورهای جستجوگر
:: برچسب‌ها: 10موتور جستجوی برتر
ن : علی رئوف
ت : پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
 
موضوعات
آرشیو مطالب
امكانات جانبي